Webináře SYPO 9. a 10.6.: Vedení školy v době krize a po ní. Nástroj pro plánování a vedení výuky

pondělí 8. června 2020 ·

Vedení školy v době krize a po ní: příležitosti a rizika. Management školy a týmů v nestandardních dobách klade na vedení škol úplně odlišné nároky. Tím pádem jsou vhodné také odlišné přístupy a nástroje vedení. Je to doba, kdy se projeví tzv. „pravé“ charaktery a potenciály lidí v týmu. Zároveň se ukážou silné a slabé stránky systému. Krize může být v mnohém i dobrá. Ukazuje, kde optimalizovat systémy. Skončením výjimečného stavu však nic nekončí. Může nastat i různě dlouhé a různě náročné „přechodné období“, které paradoxně často na ředitele klade větší nároky než samotný výjimečný stav. 9. 6. 2020, 14:00. Lektor: Miroslav Hubatka Common Curriculum: nástroj pro plánování a vedení výuky 

Common Curriculum je nástroj, který Vám pomůže šetřit čas při tvorbě plánů a příprav do výuky. Nabízí šablony k tvorbě vlastního rozvrhu, umožňuje plány sdílet s ostatními učiteli, žáky i rodiči. Nabízí také možnost vkládání příloh nebo odkazů. Učitel má tak k dispozici denní, týdenní i měsíční plán. Praktický přehled ocení také ředitelé škol.

10. 6. 2020, 14:00. Lektorka: Jana Šperlová 


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.