Webináře SYPO 20. a 21.5.: Komunikační technologie ClassDojo. Výtvarná výchova online

středa 20. května 2020 ·

Komunikační technologie ClassDojo: Pomocník pro distanční i prezenční výuku. Aplikace a komunikační technologie vhodná pro využití na ZŠ, která jednoduše propojuje učitele, studenty i jejich rodiče. V programu lze využít mnoho nástrojů podporujících výuku online i prezenční formou – rozdělení do skupin, zadávání úkolů, časovač, bodování, a podobně. 20. 5. 2020, 14:00. Lektorka: Jana Šperlová Výtvarná výchova online: Společně tvořit můžeme i na dálku 

Webinář představuje funkční možnosti pro výtvarné vzdělávání online či distanční formou. Záměrem je seznámit účastníky s jednoduchými zásadami, které pomáhají naplňovat reálné edukační cíle tohoto typu expresivní výchovy. Teoretický úvod bude doplněn příklady dobré praxe a inspiračními zdroji dostupnými na internetu.

21. 5. 2020, 14:00. Lektorka: Zuzana Pechová 


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.