Vyhláška umožňuje do konce června učit vychovatelům a asistentům

pátek 8. května 2020 ·

Ministerstvo školství vyhláškou, která se jinak věnuje formě přijímacího řízení, maturit a dalších zkoušek v době koronavirové epidemie, umožnilo do konce školního roku samostatně učit na základě rámcových pokynů učitelů asistentům pedagogů a vychovatelům. Základním školám to má pomoci uspořádat fungování od 25. května, kdy se na dobrovolné bázi mohou do lavic vrátit žáci prvního stupně základních škol, ale pouze ve skupinách do 15 žáků. Informuje ČTK.
Celý text naleznete zde

4 komentářů:

Jana Karvaiová řekl(a)...
8. května 2020 v 11:09  
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Nicka Pytlik řekl(a)...
8. května 2020 v 12:26  

umožňuje do konce června učit vychovatelům a asistentům

Učit???
...
Snad vybavovat kompetencemi, ne?

Jana Karvaiová řekl(a)...
8. května 2020 v 12:50  

Ne, takvou vyhlášku jsem nikde nenašla. Takže spíš jde o metodický pokyn.Který není nijak závazný.

Jirka řekl(a)...
8. května 2020 v 21:40  

Snad vybavovat kompetencemi, ne?
Ne, jen pohlídat a ochránit před spuštěním sebezničujícího kódu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.