Virus tu pořád je, jakmile pustíme děti do školy, začne se zase šířit, říká Flegr

pondělí 27. dubna 2020 ·

Čekal jsem, že něco takového přijde mnohem dřív. Tohle ještě není pořádný virus. Nevyhubí nás. Bylo sto let na přípravu, měli jsme mít pandemické plány, orgány státní moci vybouchly neskutečně, říká evoluční biolog a parazitolog Jaroslav Flegr. Virus tu pořád je, jakmile pustíme děti do školy, začne se zase šířit, dodává v rozhovoru pro DVTV.


Celý rozhovor naleznete zde

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
27. dubna 2020 v 10:07  

Ano, někteří se začínají chovat ve stylu "Císařovy nové šaty", SARS-CoV-2 přece neexistuje.

mirek vaněk řekl(a)...
27. dubna 2020 v 11:07  

Někomu je milejší vlastní kapsa než zdraví ostatních. Virus se dá uhlídat, když budou nakažení pod kontrolou. Jinak tu máme Ameriku či Itálii velmi rychle.
Nevěřte v uvědomělého občana. To už historie prověřila.

Jana Maříková řekl(a)...
27. dubna 2020 v 13:54  

To víme všichni, že škola je ideální semeniště. Jen Koronervu to nikdo neřekl.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.