Poradenství se školou na dálku pro rodiče

čtvrtek 9. dubna 2020 ·

„Pokud máte jakékoli potíže v komunikaci rodiny a školy v souvislosti se změnami výuky během aktuální krizové situace. Rádi odpovíme vaše dotazy a společně s vámi budeme hledat vhodné řešení,“ nabízí Fórum rodičů.Rodiče se na nás obrací s různými tématy: náročná výuka z domova, obavy ze špatného hodnocení domácí práce a testů, nedorozumění v komunikaci se školou, měnící se podmínky vzdělávání určované ministerstvem, nedostatečné technické zázemí, online doučování apod. Jak dobře nastavit komunikaci rodiny a školy v této nové situaci řeší nejen rodiče, i žáci a učitelé.

Pro komunikaci a poradenství využijte naše chatovací okénko. Sledujeme chat co nejvíce je v našich možnostech v pracovní dny mezi 9 a 17 h, někdy i více. V případě menšího zpoždění první odpovědi poradce – dobrovolníka, děkujeme za trpělivost.

Můžete nás kdykoliv kontaktovat emailem forumrodicu@gmail.com.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.