On-line poradna na pomoc učitelům a rodičům, kteří vzdělávají děti s SVP

čtvrtek 9. dubna 2020 ·

Na pomoc učitelům i rodičům, kteří vzdělávají děti se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP) utvořil spolek Pedagogická komora on-line poradnu. Odborníci a dlouholetí praktici ze všech oborů speciální pedagogiky zde budou radit, jak pracovat především nyní doma, s takovými žáky. I tito žáci si zaslouží pozornost a jejich učení má velká specifika.Kdo by měl zájem a konkrétní dotaz, je možné se zeptat dvěma způsoby: buď na stránce na sociální síti Facebook – Poradna pro rodiče - Pedagogická komora, z.s., popřípadě mailem: poradna-pro-rodice@pedagogicka-komora.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.