Památník národního písemnictví připravil soutěž „S knihou v karanténě“

pondělí 13. dubna 2020 ·

Na čtvrtek 23. dubna letos připadá Den knihy. Proto Památník národního písemnictví na svém Facebooku vyhlásili soutěž, do které se může zapojit každý: Jak originálně prožiji čas karantény? Jakou knihu si přečtu? Něco ze současné literatury, nebo se vrátím k nějaké klasice? Nebo si dokonce autorskou knihu vyrobím? Budu jí číst v posteli, v křesle nebo hlavou dolů? Nebo se na den stanu Knihou? Originalitě se meze nekladou.Pravidla 

Váš úkol je zaznamenat, jak a s jakou knihou v ruce chcete čas karantény prožít. Zapojte své blízké, čtoucí rodiče, sourozence, prostě všechny, kdo rádi čtou a s kým teď trávíte nejvíce času. Fotografie/videodokumentaci postujte do příspěvků k události v průběhu celého měsíce až do 23. dubna!


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.