Konec nouzového stavu zřejmě nebude mít vliv na uzavření škol

čtvrtek 23. dubna 2020 ·

Ukončení nouzového stavu by podle mluvčí ministerstva školství Anety Lednové nemělo mít přímý vliv na uzavření škol či omezení činnosti zájmových kroužků a mládežnických organizací kvůli epidemii koronaviru. O těchto opatřeních rozhodlo ministerstvo zdravotnictví bez ohledu na nouzový stav na základě zákona o ochraně veřejného zdraví. Lednová to řekla na dotaz ČTK. Nouzový stav je aktuálně schválen do 30. dubna.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.