Jakub Koráb: Tělesná výchova online

úterý 7. dubna 2020 ·

„Kontaktoval jsem naše studenty a nabídl jim možnost zapojit se do Třicetidenní sportovní výzvy. Úkolem je stáhnout si do telefonu mobilní aplikaci, která každý den ukazuje cviky, počet opakování i odpočinek. Díky reklamám v aplikaci je zdarma (je nutné zdůraznit, že nemají odklikávat možnost bez reklam, protože pak jsou aplikace placené). Účast dobrovolná, ovšem přihlásil se každý 10., což vnímám jako obrovský úspěch,“ píše gymnaziální učitel Jakub Koráb na blogu SYPO.
Koráb pokračuje: 

Pro cvičící studenty jsem vytvořil motivační skupinu na sociálních sítích, kde vzájemně sdílíme své výsledky a navzájem se „hecujeme“ k lepším výkonům. Já s nimi cvičím samozřejmě také, což je pro studenty také velká motivace – kdo by nechtěl udělat víc kliků než učitel?

Obdobných aplikací je nepřeberné množství. Já mám vyzkoušené APPLE - 30 Day Challenge Pro a ANDROID - 30 Day Fitness Challenge.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.