Musíme řešit narůstající obezitu u dětí, řekl ministr Vojtěch

pátek 6. března 2020 ·

Počet dětí s nadváhou se meziročně stále zvyšuje, je proto nezbytné se zaměřit na obezitu u dětí. Více než pětina dětí ve věku 11 až 15 let má nadváhu nebo je obézní. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch to ve středu řekl novinářům při příležitosti Světového dne obezity. Informuje ČTK.
Celý text naleznete zde

1 komentářů:

renives řekl(a)...
7. března 2020 v 2:34  

Jak?
"Vzděláváme personál školních jídelen...ten je určitě vzdělán dost. A děti vracejí a vracejí.
Častější pohyb (více hodin tv) je pro školy finančně a prostorově nereálný.
Jediné, čeho je náš systém schopen je kampaň nebo návštěvy sportovních celebrit ve školách. Opět ukázka impotence systému.
A laskominový zákon? Copak není za každou školou večerka?
Pane ministře předveďte už konečně něco jiného.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.