Poslance opět zaměstná zavádění povinné maturity z matematiky

pátek 6. března 2020 ·

Poslance by dnes měla opět zaměstnat povinná maturita z matematiky. O to, jak naložit s plánovaným zaváděním povinné maturitní zkoušky z matematiky, se vedou ve Sněmovně spory. Zatímco vláda chce povinnost úplně zrušit, školský výbor navrhl její dvouletý odklad. Část poslanců stojí za platným zněním zákona, podle kterého by studenti některých oborů museli poprvé skládat maturitní zkoušku z matematiky už příští rok. Informuje ČTK.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.