Ministr Plaga poděkoval učitelům i rodičům. Učitele prosí o ohleduplnost k rodičům

pondělí 23. března 2020 ·

Na dnešní tiskové konferenci ministr školství Robert Plaga poděkoval učitelům, jak se zhostili mimořádné situace po uzavření škol. A jak mnozí z nich začali okamžitě používat on-line nástroje pro výuku. Poděkoval také rodičům, z nichž mnozí pracují z domova a zároveň dohlížejí na domácí výuku svých dětí. V této souvislosti prosí učitele o ohleduplnost.Plaga poprosil učitele a ředitele škol, aby připravili realistický plán, který se zaměří na to, co je v dané situaci zvládnutelné. Aby se zaměřili na procvičování a profilující předměty.

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
23. března 2020 v 22:42  

Učitele prosí o ohleduplnost k rodičům

Kdyby to jen trošku šlo, pytlici by to rodičům zasolili, že až!
Povětšinou jsou to absolventi základní školy. Opakování matka moudrosti a flákání otec blbosti.
Mají-li toho rodiče hodně, nechť nechají děti, aby si úkoly dělaly taky už jednou samy...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.