The Prague Education Festival (PREF): Největší akce o vzdělávání v ČR

středa 13. listopadu 2019 ·

Mediální dům Economia a zpravodajský portál Aktuálně.cz pořádají ojedinělou akci zaměřenou na moderní trendy ve výuce a vzdělávání na základních a středních školách. Cílem akce je inspirovat odborníky i širokou veřejnost nejnovějšími přístupy ke vzdělávání dětí a vytvořit platformu, v rámci které mohou odborníci sdílet aktuální trendy, technologie a zkušenosti s učiteli, žáky i rodiči a společně je zavádět do škol. Nastartovat progresivní změny českého vzdělávacího systému a iniciovat diskusi mezi státem, školami a soukromou sférou o změnách v systému českého školství, které jsou nezbytné pro další úspěšný rozvoj a prosperitu naší země.
Akce se koná 14. - 16.11. v Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích.

Program prvního dne bude zaměřen na základní školy, druhý den budou v centru pozornosti střední školy a na závěr se diskuse bude týkat především rodiny.

Vstupné je zdarma.


Další informace a program naleznete zde

4 komentářů:

laimes řekl(a)...
13. listopadu 2019 v 9:41  

Zhruba o 400 000 pracovních míst přijde do roku 2030 Česko kvůli digitalizaci, robotizaci a sdílené ekonomice. V zemi ovšem vzniknou i nová místa, jejich struktura však bude odlišná.

mirek vaněk řekl(a)...
13. listopadu 2019 v 11:32  

Už jsem se díval. Jezdit do Prahy a platit vstupné na to, aby člověk poslouchal školské "experty"? Kdyby tam byl aspoň opravdu věecký program. Tohle je reklamní akce pro neziskovky.

Feřtek řekl(a)...
14. listopadu 2019 v 9:06  

Tak to jste se asi nedíval úplně pozorně. Vstup je zdarma a odborníků z řad učitelů, učitelek, ředitelů a ředitelek jsou tam odhadem desítky. Včetně akademiků. Takže by mě vlastně zajímalo, co si představujete pod "vědeckým programem".

Radek Sárközi řekl(a)...
14. listopadu 2019 v 22:31  

Tak prý vstupenky nikdo nekupoval, takže nakonec dali vstup zdarma, ale ani tak mnoho lidí nedorazilo...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.