On-line seminář 21.11.: Čtenářská gramotnost v předškolním vzděláván

úterý 19. listopadu 2019 ·

Cílem setkání je proniknout do problematiky rozvoje čtenářské a pisatelské gramotnosti u dětí předškolního věku. Pro účastníky je připravena nabídka konkrétních činností, ve kterých se použijí různé čtenářské strategie. Účastníci budou mít možnost nechat se inspirovat příklady z mateřských škol, kde pro děti zařídili podnětné prostředí vhodné pro rozvoj čtenářské a pisatelské gramotnosti. Hovořit se bude také o spolupráci s rodiči a na závěr přijde nabídka zajímavé dětské literatury i odkazů na zdroje vhodné ke studiu a čerpání další inspirace.Setkání je určeno především učitelkám a učitelům v MŠ, ale inspiraci najdou jistě i rodiče předškoláků. 

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 21. 11. 2019 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.