Jak a kam měnit české školství? Beseda s Ondřejem Hausenblasem 19. listopadu

čtvrtek 14. listopadu 2019 ·

Opakuje se historie? Mnoho lidí ze vzdělávání říká, že v poslední době uzrála naděje k systémové změně českého školství. EDUin na besedu pozval pamětníka a reformátora školství Ondřeje Hausenblase, který v 90. letech byl u zrodu mnoha dnes již legendárních spolků nebo programů, jako například PAU – Přátelé angažovaného učení nebo RWCT – Psaním a čtení ke kritickému myšlení. Beseda se uskuteční 19. listopadu v Pražském kreativním centru od 17,00

2 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
14. listopadu 2019 v 8:31  

Ano jeden z čelných představitelů a zlepšovatelů kvality českého školství.

laimes řekl(a)...
14. listopadu 2019 v 10:14  

30 let zlepšovali........

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.