Škola v DOXU / DOX ve škole 2019 – Pedagogický workshop II – 17.10. 2019

úterý 1. října 2019 ·

Workshop pro pedagogy 2. stupně ZŠ a SŠ na téma společenských stereotypů k výstavě Russia. Timeless a k problému manipulace a ověřování pravdivosti audiovizuálních informací v rámci projektu #DATAMAZE - Datové bludiště doplní svou metodikou zástupkyně belgického památníku / muzea holokaustu a lidských práv Kazerne Dossin. S využitím prostředků současného umění, poznatků vědeckých oborů i různých institucí na poli neformálního vzdělávání hledáme způsoby, jak bezpečně otevírat témata jako diskriminace, mediální manipulace, ale i kreativita, svoboda, osobní prožitek ad. Poskytneme vám inspiraci, podněty a materiály k následné práci ve výuce.Možnost registrace a další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.