100 let Pedagogické knihovny: Exkurze, komentované prohlídky, setkání s autory, autorská čtení

úterý 1. října 2019 ·

Pedagogická knihovna J.A. Komenského zve na Den otevřených dveří aneb Knihovna, jak ji neznáte, který se uskuteční ve čtvrtek 3. října k 100. výročí založení knihovny. Program nabídne exkurze, komentované prohlídky, autorská čtení, čtenářské dílny nebo na setkání s autory knih pro děti. Den otevřených dveří nabídne jedinečnou příležitost nahlédnout do dílen restaurátorů a seznámit se s digitalizací knih. Den otevřených dveří se uskuteční ve čtvrtek 3. října od 10:00 do 17:00.

V 15:00 bude dále slavnostně otevřena studovna Sukovy knihovny literatury pro mládež, přičemž budou prezentovány vzácné historické knihy z jejích fondů.

Návštěvníci, kteří si v den konání akce založí čtenářský průkaz, obdrží čestnou vstupenku do Národního pedagogického muzea J. A. Komenského a možnost zúčastnit se zdarma semináře Metody rychločtení.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.