Příprava pedagogů k zajištění společné části maturitní zkoušky

čtvrtek 3. října 2019 ·

NIDV ve spolupráci s Cermatem zahajuje přípravu pedagogů na funkce určené k zajištění společné části maturitní zkoušky (MZ). Odborná příprava bude ve školním roce 2019/2020 zahajována e-learningovou částí pro jednotlivé funkce postupně od října 2019.Vzhledem k tomu, že odborná příprava má pevně vymezený harmonogram tak, aby se mohli všichni nominovaní pedagogové vyškolit včas před zahájením MZ 2020, případně absolvovat i potřebnou nástavbovou odbornou přípravu, nelze bohužel její trvání libovolně prodlužovat. V případě pozdějšího přihlášení na kurzy nemůžeme garantovat, že budou zájemci do kurzu zařazeni, ať už z důvodu omezené kapacity kurzu, nebo z důvodu uzávěrky odborné přípravy.


Další informace a termíny kurzů naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.