Konference: Hlavní směry vzdělávací politiky ČR 2030+. Registrace od 30.10.

pátek 25. října 2019 ·

7. listopadu od 9 do 14 hod. proběhne konference "Hlavní směry vzdělávací politiky ČR 2030+", v rámci které členové externí expertní skupiny představí jednotlivé kapitoly dokumentu HSVP 2030+ a pan ministr Robert Plaga přiblíží proces přípravy Strategie 2030+ včetně tvorby implementační části a dalších kroků, které nás teprve čekají. Registrace pro širokou veřejnost bude otevřena od středy 30.10.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.