Na brněnské letní škole se učí česky studenti ze 42 zemí

středa 24. července 2019 ·

Studenti z celého světa se od pondělí 22. července seznamují s českým jazykem i kulturou na Letní škole slovanských studií (LŠSS), kterou pořádá Filozofická fakulta Masarykovy univerzity (FF MUNI) v Brně. Účastníci se cvičí v české gramatice i výslovnosti, mají i poznávat literaturu. Letošního 52. ročníku školy se podle organizátorů má celkově zúčastnit 135 studentů z více než čtyřicítky zemí. Informuje ČTK.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.