Jednotná zadání pro závěrečné zkoušky v září 2019

středa 3. července 2019 ·

Jednotná zadání závěrečných zkoušek pro zářijový termín školního roku 2018/2019 budou postupně zveřejňována od 15. července 2019.

Jednotná zadání pro písemnou, ústní a praktickou zkoušku školy najdou v informačním systému nové závěrečné zkoušky. Poté mohou učitelé začít připravovat zkoušky pro své žáky.

Zářijový termín je náhradní pro žáky, kteří z vážných důvodů nemohli závěrečné zkoušky skládat během června 2019, a opravný pro ty, kteří v červnu při závěrečných zkouškách neuspěli.

Dalším termínem, kdy žáci učebních oborů mohou složit závěrečné zkoušky, je prosinec 2019.


Zdroj: Informace NÚV

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.