Moderované setkání ke Strategii 2030+, 7.6.

úterý 4. června 2019 ·

Národní institut pro další vzdělávání připravuje v rámci realizace projektu Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů – SYPO další ze série moderovaných diskuzí pořádaných ve spolupráci s expertní skupinou pro přípravu Strategie 2030+ . Tentokrát je hlavním tématem podpora učitelů, ředitelů a dalších pracovníků ve vzdělávání (strategická linie 2).

Setkání, které se uskuteční 7. 6. 2019, od 9 do 12 hodin v Konferenčním centru NIDV, bude moderovat prof. PaedDr. Iva Stuchlíková, CSc. spolu s pracovníky oddělení Strategie a analýz MŠMT.


Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.