Informační bulletin České školní inspekce

pondělí 6. května 2019 ·

Česká školní inspekce zveřejňuje Informační bulletin, který obsahuje například tato témata: • Česká školní inspekce udělila medaile Za zásluhy o rozvoj kvality vzdělávání • Úroveň gramotností žáků ZŠ a SŠ • InspIS ŠVP usnadní školám práci • Didaktické využití úloh TIMSS, PIRLS a PISA - vzdělávání učitelů přímo ve školách • TIMSS 2019 - ověření znalostí žáků v matematice a přírodních vědách  

Publikaci ke stažení naleznete zde

2 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
6. května 2019 15:05  

Tak jsem se snažil něco přečíst. Ale kruhové diagramy na stranách 8-9 mě vyléčily. Nepodařilo se mi odhalit, co vlastně znamenají.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
7. května 2019 21:47  

Co znamenají? Především to, že ČŠI vyvíjela činnost.

Ostatně soudím, že ČŠI musí být zrušena.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.