Program Učitel naživo cílí na vysokoškoláky, kteří chtějí učit

neděle 3. února 2019 ·

Učitel naživo otevírá čtvrtý ročník výcviku pro budoucí učitele. Program má „ambici být jedním ze spoluhybatelů systémové změny v českém vzdělávání“.

„Nechali jsme si vypracovat průzkum STEM, ze kterého vyplynulo, že lidí, kteří o učitelství uvažují, je vlastně docela hodně. Program proto cílí na absolventy vysokých škol, kteří chtějí učit děti na druhém stupni základní školy nebo na střední škole, získali titul Mgr./Ing. (i nepedagogického směru), mají zájem vyučovat předmět(y) podle své odbornosti, ale chybí jim potřebné učitelské zkušenosti a pedagogické vzdělání,“ uvádí analytička programu Lenka Štěpánová.


Další informace a možnost přihlásit se naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.