Ve školách je 100 tisíc hladovějících dětí, říká Valachová. Většina rodičů má na to, aby obědy platili, oponuje Pekarová Adamová

čtvrtek 13. prosince 2018 ·

Podle Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) zatím premiér Andrej Babiš (ANO) hovořil o obědech zdarma pro děti ve školách jen v jedné větě, kterou vypustil "jako svoji mlhu proto, aby zakrýval důležitější věci". Podle ní by obědy zdarma být neměly, protože naprostá většina rodičů má na to, aby obědy svým dětem zaplatili. "Odhaduje se, že skutečně hladovějících dětí, které opravdu nemají zajištěn oběd, je více než 100 tisíc," oponuje exministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD).
Diskusi přináší DVTV.


Diskusi ke stažení naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
13. prosince 2018 11:37  

a v čem je problém? tak ty školní jídelny zrušmeČlánky dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.