Občankáři a INEV pořádají seminář zaměřený na efektivní výuku ekonomie

neděle 2. prosince 2018 ·

„Občankáři“ a INEV zvou na seminář k Ekonomické olympiádě. Hosté se ve svých příspěvcích zaměří na možnosti efektivnější výuky ekonomie. Tématem semináře bude i to, jak studenty úspěšně provést Ekonomickou olympiádou, na co se při přípravě zaměřit a co studenti potřebují umět, aby se probojovali třeba až do finále v České národní bance.

Na semináři vystoupí:

Ing. Pavel Potužák, Ph.D.
Ing. Miroslav Svoboda, Ph.D.
Ing. Martin Roman, MA
Ing. David Lipka, Ph.D
Ing. Pavlína Olšáková
Martina Bacíková
Ing. Michal Řezáč

Seminář se koná 24.- 25.11.2017 (pátek, 9 - 17 hod) v Praze


Možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.