Seminář: Co je to fiktivní firma

čtvrtek 29. listopadu 2018 ·

Národní ústav pro vzdělávání zve na dvouhodinový neakreditovaný seminář o fiktivních firmách. Setkání je určeno zástupcům škol, které uvažují o zařazení výuky ve fiktivní firmě do svého školního vzdělávacího programu.

Informativní seminář se uskuteční v pondělí 17. prosince od 11 do 13 hodin v Národním ústavu pro vzdělávání (adresa).

Seminář je bezplatný, počet účastníků je omezen.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.