Jak budeme učit přírodopis, biologii a geologii v příštích letech?

čtvrtek 1. listopadu 2018 ·

Národní ústav pro vzdělávání zve na diskuzní seminář k pojetí biologického a geologického vzdělávání v RVP: 12. prosince 2018.

Seminář je určen pro učitele, vzdělavatele a všechny, kdo chtějí diskutovat nad společným tématem výuky o živé a neživé přírodě na českých školách. Účastí na diskusním setkání budete moci ovlivnit pojetí biologického a geologického vzdělávání v připravovaných inovacích rámcových vzdělávacích programů.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.