CZESHA komentuje připomínkové řízení k Dlouhodobému záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy

sobota 10. listopadu 2018 ·

Česká škola oslovila školské asociace a odbory s otázkami k aktuálně probíhajícímu připomínkovému řízení k Dlouhodobému záměru vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy. Zajímá nás, nakolik zástupci učitelů považují připomínkové řízení za dostatečně otevřené a efektivní. Za Unii školských asociací ČR - CZESHA odpovídá Jiří Zajíček.


Jiří Zajíček (czesha.cz)
Unie školských asociací ČR - CZESHA je řádným připomínkovým místem a návrh jsme obdrželi, stejně tak i pozvánku k prvnímu jednání na toto téma. Návrh je projednáván standardním způsobem a předpokládám, že i připomínky budou jako vždy řádně vypořádané. K návrhu se mohou plně vyjádřit všichni naši členové. Je to běžný mechanismus projednání, který je efektivní a konstruktivní.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.