Andrea Vedralová: Děti si u nás plánují učení samy, chceme spolupráci a dva učitele ve třídě

středa 31. října 2018 ·

Zabýváme se výukou v projektech, už prvňákovi řekneme, že jeho projekt musí zlepšit svět. Učíme děti, jak dosáhnout svých cílů, měly by za ně přijmout odpovědnost už od školky, dáváme jim od začátku nástroje, aby si své učení řídily samy, říká Andrea Vedralová, autorka vzdělávacího konceptu Škola Můj Projekt, který funguje už na dvou školách v ČR. Dodává, že její koncept akcentuje osobnostní rozvoj dítěte, zodpovědnost za svět kolem něj a děti připravují na budoucnost. Rozhovor přináší DVTV.

Andrea Vedralová v rozhovoru pro DVTV


Celý rozhovor je ke stažení zde

2 komentářů:

laimes řekl(a)...
31. října 2018 v 8:15  

nelze donekonečna zastátní peníze provozovat chaos,tohle všechno jsou aktivity pro soukromé školství

Unknown řekl(a)...
31. října 2018 v 16:57  

Paní Vedralová je velmi rozporuplnou osobností a má ze své minulosti mnoho co vysvětlovat.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.