World’s Largest Lesson představuje cíle udržitelného rozvoje

středa 5. září 2018 ·

World´s Largest Lesson představuje dětem a mladým lidem cíle udržitelného rozvoje a podporuje výuku o udržitelném rozvoji ve školách. Akce proběhne ve dnech 24.9.-20.11. Školy, které budou mít zájem o zapojení do akce, získají bližší informace zasláním e-mailu na adresu programmedirectorwll@project-everyone.org.Další informace naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
6. září 2018 v 9:06  

tam, kde vládne neviditelná ruka trhu ,tam žádný udržitelný rozvoj neexistuje

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.