On-line seminář 5.9.: Líný učitel ve výuce

středa 5. září 2018 ·

Mgr. Robert Čapek, lektor, psycholog, učitel, didaktik a autor publikace Líný učitel se zamyslí nad kvalitou výukového procesu a představí svou vizi „pohodového učitele“. Webinář prezentuje pedagogům, jak kvalitně vzdělávat a přitom zbytečně neztrácet energii.


Robert Čapek (repro DVTV)
Líný učitel se při realizaci správné vzdělávací filozofie, s využitím psychologie, dobré didaktiky a vhodného osobního managementu může stát hvězdou sborovny – a ještě mu při tom stačí pracovat nejméně ze všech. Vždyť učitel je tím, kdo by se měl svou prací především bavit, a k tomu mu tento webinář může velmi účinně a prakticky napomoci.

Setkání je určeno učitelům základních škol a učitelům všech typů středních škol.

Setkání se uskuteční ve středu 5. 9. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Další informace naleznete zde

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
5. září 2018 v 9:48  

Podporovat líné učitele je třeba.
Ti pracovití to za ně pak udělají.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.