Workshop: Jak na rovnost, násilí, předsudky? Registrace do 30.9.

pondělí 17. září 2018 ·

Katedra sociologie Masarykovy univerzity pořádá workshopy pro středoškolské vyučující základů společenských věd, nauky o společnosti, moderní historie a příbuzných předmětů (otevřeno i příbuzným stupňům vzdělávání) a studující pedagogických oborů vysokých škol.


Workshopy probíhají dva dny: čtvrtek 1. 11. a pátek 7. 12. 2018, od 9:00 do 17:00

Prezentace a diskuse povedou kolegyně a kolegové z Katedry sociologie Masarykovy univerzity a z příbuzných pracovišť. Semináře jsou součástí tříletého projektu „Schools of Equality – Rovnost začíná ve škole“ financovaného z Evropských strukturálních fondů (OP VVV) zaměřeného na rozvoj kompetencí pro demokratickou kulturu. Účastnice a účastníci obdrží Certifikát Masarykovy univerzity o účasti na sérii.

Co můžete čekat?

- prezentace aktuálních výzkumů a témat na konkrétních příkladech
- pracovní listy vybraných problémů připravené přímo do výuky
- prostor pro otevřenou diskusi - asistenci při tvorbě výukových materiálů dle vašeho výběru a zpětná vazba na ně
- zájem o vaši práci, požadavky a konkrétní potřeby
– a spolupráce na jejich řešení
- vznik spolupracující komunity, přetrvávajících kontaktů a spolupráce

Účast na semináři je zdarma s možností proplacení cestovného.


Další informace a možnost přihlášení naleznete zde a zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.