Letní akademie současného umění pro pedagogy na téma "Proměna role ženy ve světě, v umění".

pátek 11. května 2018 ·

Dvoudenní vzdělávací program pro pedagogy základních a středních škol v přípravném týdnu o projevech genderu a uplatňování myšlenek feminismu ve společnosti a v umění. Témata vycházející z přirozené proměny role muže a ženy v současném světě budeme probírat s umělci, pedagogy, odborníky a aktivisty.

Pozvaní hosté:

Milena Dopitová, umělkyně (Akademie výtvarných umění v Praze)
Martina Smutná, umělkyně, aktivistka v oblasti feminismu
Eva Svobodová, politoložka, aktivistka v oblasti feminismu
Iveta Horáková & Alice Sovadinová, lektorky (PLATO)
Tomáš Pavlas, odborník na genderovou rovnost (Otevřená společnost) Tomáš Pospiszyl, historik umění (Akademie výtvarných umění v Praze)
Host z řad pedagogů v oboru ZSV (moderátor debaty)

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.