Genderiáda - soutěž o nejlepší středoškolskou práci na téma rovnosti žen a mužů

pondělí 7. května 2018 ·

Genderiáda představuje příležitost, jak se vyjádřit k (ne)rovnosti žen a mužů. Středoškoláci a středoškolačky mají možnost ukázat, jak se dívají na témata jako domácí násilí, sexismus v reklamě nebo platová nerovnost.

Mezi partnery soutěže patří Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity a katedra genderových studií FHS Univerzity Karlovy.

Registrace do soutěže trvá do 15. května 2018, odevzdávat prace bude možné do 31. října 2018 a slavnostní vyhlášení se uskuteční na začátku prosince 2018 na akademii věd.

Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Q. E. D. řekl(a)...
7. května 2018 v 12:23  

Není už samotný název Genderiáda genderově nekorektní? Proč ne Genderiád nebo Genderiádium?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.