Třetí ročník Víkendu studentských samospráv, 23.-25. března

čtvrtek 15. března 2018 ·

Víkend studentských samospráv je třídenní akce plná workshopů, přednášek, debat a poznávání se se středoškoláky z celé České republiky. Cílem je účastníky naučit, jak vést co nejlépe žákovskou samosprávu. Většina programu bude probíhat v prostorách Univerzity Pardubice, ubytování je zajištěno na nedalekých kolejích.

Organizátoři dále uvádějí:

Ke stravování nabízíme 2 varianty: normální a vegetariánskou. Ostatní diety budeme řešit individuálně.

Abychom byli schopní zajistit kvalitní a nabitý program, budeme vybírat účastnické poplatky 500 Kč.

Program:

Workshop: Lídršip (Hodnotové vzdělávání Cyril Mooney)
Workshop: Zvol si info
Workshop: Co je to žákovská samospráva?
Přednáška: Projektový management
Debata: Jaká je role demokracie ve vzdělávání?
Hra: Navrhni projekt

Další informace a možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.