Seberozvojový program pro začínající psychology a speciální pedagogy. Poslední volná místa

čtvrtek 8. února 2018 ·

Máte zájem o účast v dlouhodobém seberozvojovém programu pro začínající psychology a speciální pedagogy? Národní ústav pro vzdělávání zve do tříměsíčního kurzu, který je hrazen v rámci OP VVV projektu KIPR (kvalita – inkluze – poradenství - rozvoj). Kurz je určen začínajícím psychologům nebo speciálním pedagogům působícím ve školském poradenském zařízení nebo ve škole nejdéle 2 roky, popřípadě studentům posledního ročníku psychologie či speciální pedagogiky.


Jedná se o pět jednodenních setkání a dva třídenní výjezdy, a to od 23. února do 25. května 2018. Účastníci hradí pouze poplatek za ubytování během výjezdu.

Tento program zdůrazňuje – vedle prohloubení a rozšíření penza znalostí sebepoznání jako prostředek k osobnímu růstu a tím i rozvoji profesních kompetencí. Účastníci jsou vedeni k tomu vyjasnit si svá životní témata a jistoty, aby jako absolventi kurzu byli bezpečnou, opěrnou a stabilní osobností a dostatečně důvěryhodnou osobou pro své klienty.

Možnost přihlášení a další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.