Interaktivní vzdělávací programy o Evropské unii

středa 20. září 2017 ·

Opravdu je EU zbytečná a neřeší skutečné problémy? Co to vlastně znamená, když se dočteme, že nám "Brusel" něco zakazuje a nařizuje? Skutečně je EU nedemokratická? Odpovědi hledá interaktivní vzdělávací program o EU nabízený v Evropském domě v Praze.

Nabídku a popis celoročních výukových akcí s tematikou Evropské unie pro žáky/studenty v Evropském domě v Praze s možností okamžité registrace naleznete zde.

Všechny nabízené akce jsou zdarma.

1 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
20. září 2017 v 8:15  

Masírka. Už jednou to tu bylo a jmenovalo se to RVHP.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.