Stanislav Štech diskutuje s Václavem Klausem ml. o inkluzi nebo povinné školce

středa 16. srpna 2017 ·

Už rok ve školách platí nová pravidla pro financování inkluzivního vzdělávání. A inkluzi pravděpodobně čekají od září i další změny. Podle Ministerstva školství trpí vyhláška technickými nedostatky a resort ji chce upravit. Byla kritika změny společného vzdělávání namístě? Kolika žákům konkrétně nová pravidla pomohla? A kde naopak selhala? A kolik vlastně stála? I o těchto tématech diskutují v pořadu Duel Seznam Zprávy Stanislav Štech a Václav Klaus ml..

Změny také letos čekají předškoláky. Nově budou muset děti povinně absolvovat poslední ročník mateřských škol. A evergreenem je na Ministerstvu školství také boj o platy učitelů. Jak si v těchto oblastech resort vede?


Diskudi ke stažení naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.