Známe nejlepší učitelku němčiny v roce 2016/2017

pátek 9. června 2017 ·

V úterý 6. června byla na německém velvyslanectví už popáté slavnostně předána ocenění nejlepšího učitele/nejlepší učitelky němčiny roku 2016/2017. Nejlepší učitelkou němčiny se stala Drahoslava Hauserová ze ZŠ a MŠ Záhoří u Písku.

Další ceny získaly Klára Těšíková ze Sunny Canadian International School, Yveta Petersová z Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm, Martina Hubáčková ze Základní školy a Mateřské školy Pohořelice a Veronika Karpelesová z pražského Gymnázia Heyrovského.

Akci připravili a podpořili partneři Kampaně šprechtíme - velvyslanectví Německa a Rakouska, Goethe Institut, Rakouský institut Brno, Česko-německý fond budoucnosti, ERSTE Stiftung, Spolek germanistů a učitelů němčiny a Národní institut pro další vzdělávání. Akce se koná v rámci Kampaně šprechtíme, které byla udělena záštita Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.


Zdroj: Tisková zpráva MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.