Vzdělávací a relaxační pobyt pro širokou pedagogickou veřejnost

sobota 13. května 2017 ·

Účastníci vzdělávacího a relaxačního pobytu pro širokou pedagogickou veřejnost se pod vedením zkušených lektorů budou zaměřovat na výchovnou dramatiku, dramaterapii, muzikoterapii, terapeutický tanec a jejich užití v praxi škol a výchovných zařízeních. Nabídka těchto výběrových seminářů z kategorie psychologie osobnosti a komunikace bude doplněna o speciální relaxační lekce kondičního a relaxačního cvičení a břišních tanců.

Akci pořádá Národní institut pro další vzdělávání ve spolupráci s odborníky z vysokých škol.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.