Jarní škola občankářů - Ekonomie pro 21. století

pátek 14. dubna 2017 ·

Na programu Jarní školy občankářů, která se koná 12.5. v Ostravě, bude mimo jiné vystoupení člena bankovní rady ČNB Tomáše Nidetzkého, ekonomický experiment pod vedením Jiřího Špalka z Masarykovy univerzity, nebo představení světa bitcoinů zástupkyní Paralelní Polis.

Přednášející:

9,30 - 11,00 Tomáš Nidetzký – člen bankovní rady ČNB
11,15 - 12,00 Martina Bacíková – ředitelka Institutu pro ekonomické vzdělávání
12,00 - 13,30 oběd
13,30 - 15,00 Jiří Špalek – Masarykova univerzita, Brno
15,15 -16,00 Paralelní Polis

Kdy: pátek 12. 5. 2017 od 9:30 do cca 15, 30


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.