Francouzština v cestovním ruchu a hotelnictví

sobota 4. března 2017 ·

Kurz pořádaný Francouzským institutem v Praze je určen odborníkům, kteří pracují v cestovním ruchu, hotelnictví nebo pohostinství , a studentům nebo stážistům, již chtějí v jednom z těchto oborů pracovat. Studenti si v kurzu rozšíří jazykové dovednosti, které jsou nezbytné pro komunikaci s frankofonními klienty.

Kurz je zároveň přípravou pro získání profesního diplomu z francouzštiny cestovního ruchu a hotelnictví (Diplôme professionnel du Français du Tourisme et de l’Hôtellerie), zaštítěného Obchodní a průmyslovou komorou v Paříži (la Chambre de Commerce et d‘Industrie de Paris).


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.