24. ročník ankety Zlatý Ámos má šest finalistů

čtvrtek 2. března 2017 ·

„Postoupilo šest učitelů, ale vyhráli všichni. Finalisté budou bojovat i za ty, kteří se do finále nedostali. Velice si vážím všech učitelů, jejichž práce je nezastupitelná a hrají v našich životech velice důležitou roli,“ uvedl při vyhlašování výsledků semifinále ankety Zlatý Ámos předseda poroty Jan Cimický.


Letošního ročníku se zúčastnilo rekordních 78 učitelek a učitelů základních a středních škol. Porota, jejímž dlouholetým předsedou je MUDr. Jan Cimický CSc. a patronem Prof. RNDr. Václav Pačes, DrSc. vybrala šest finalistů.

Stali se jimi:

Radka Dlabalová – ZŠ Rokycany

Hana Kolpaková - ZŠ Miloše Šolleho Kouřim

Lukáš Lis – ZŠ Soběslav

Pavel Novák - ZŠ a MŠ Kameničky (Pardubicko)

                                                  Alena Šedivá - Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor

                                                  Michal Zajíček - ZŠ Stěbořice (Ostravsko)


Zdroj: Tisková zpráva MŠMT

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.