Nadační fond Cesta ke vzdělání letos opět podpoří projekty pražských škol a žáků

středa 22. února 2017 ·

Nadaní žáci a studenti pražských středních a vyšších odborných škol, jejich pedagogové či samotné školy mohou již podeváté žádat o příspěvek na realizaci svých projektů v rámci výzvy, kterou schválila na své schůzi správní rada Nadačního fondu Cesta ke vzdělání. Grantový program „Cesta ke vzdělání 2017“ je zaměřen zejména na podporu účasti nadaných žáků pražských středních škol a studentů vyšších odborných škol a konzervatoří na zahraničních stážích, soutěžích, festivalech, přehlídkách či konferencích.

Irena Ropková (praha.eu)
„V době, kdy mezinárodní spolupráce zemí a firem je neodmyslitelnou součástí našeho života, považuji za důležité, abychom našim studentům zajistili nejen kvalitní vzdělání na domácích školách, ale nezbytností je i získání zahraničních zkušeností. Nadační fond Cesta ke vzdělání dlouhodobě mezinárodní spolupráci škol podporuje a jsem ráda, že je tomu tak i v letošním roce,“ uvedla radní hl. m. Prahy pro školství a EU fondy Irena Ropková, která je předsedkyní dozorčí rady Nadačního fondu Cesta ke vzdělání.

Termín uzávěrky podání žádostí je ke dni 31. 3. 2017.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.