Simulace americké prezidentské debaty pro středoškoláky

úterý 27. září 2016 ·

U příležitosti nadcházejících amerických voleb pořádá Asociace pro mezinárodní otázky Simulace prezidentských volebních debat, které jsou určeny pro studenty středních škol a konají se v angličtině. Vybraní účastníci si budou moci vyzkoušet prezentaci názorů republikánských či demokratických kandidátů v rámci veřejné debaty v Brně 24. října 2016. Uzávěrka pro odeslání přihlášek je 10. října.

Debata bude veřejná s účastí publika a bude probíhat v angličtině. Proběhne celkem ve třech dvacetiminutových blocích:

1) zahraniční politika a národní bezpečnost – ISIL, Rusko a Ukrajina, NATO, Severní Korea, terorismus

2) ekonomika – zdanění, stav ekonomiky, snižování veřejného dluhu, role FEDu, regulace bank, ekonomický růst

3) domácí a sociální otázky – tzv. geneder gap, reforma zdravotnictví a školství, oddělení církve a státu, financování kampaní, potraty, svatby párů stejného pohlaví, držení zbraní, legalizace marihuany


Podrobnosti naleznete zde

1 komentářů:

laimes28 řekl(a)...
28. září 2016 12:26  

a co takhle simulace spisovného rozhovoru o velké při huleníČlánky dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.