Seminář Evropská unie po Brexitu s cílem vytvořit síť učitelů, kteří budou dlouhodobě spolupracovat

úterý 27. září 2016 ·

Ve spolupráci se slovenskými partnery z Centra pre európsku politiku připravuje obecně prospěšná společnost EUTIS již třetí česko-slovenský seminář pro učitele společenských věd ze všech typů středních škol. Věnován bude aktuálnímu vývoji v Evropské unii, která prochází v posledních dvou letech nejsložitějším obdobím své existence v souvislosti se zotavováním se z dluhové krize, stejně jako migrační krizí a Brexitem. O semináři informuje server Občankáři.cz.

Seminář se bude konat od úterý 22. listopadu (podvečer) do pátku 25. listopadu 2016 (dopoledne) v Brně.

Součástí programu budou přednášky odborníků v oblasti evropské integrace a efektivních metod, které mohou učitelé následně ve výuce využít. Cílem semináře je představit příklady dobré praxe a přispět tak ke zvýšení kvality vzdělávání o Evropské unii a o aktivním občanství jako takovém. Dalším cílem je pak vytvoření sítě českých a slovenských učitelů základů společenských věd, kteří budou dlouhodoběji spolupracovat a budou si vyměňovat své zkušenosti.


Podrobnosti naleznete zde

4 komentářů:

Unknown řekl(a)...
28. září 2016 v 12:33  

školení budou pořádána v bruselu?

krtek řekl(a)...
28. září 2016 v 13:17  

V Brně ;-)
Spíš mne zajímá, kdo uvolní učitele skoro na týden a z čeho účast zaplatí ;-)

Unknown řekl(a)...
28. září 2016 v 13:36  

"28. září 2016 13:17"

Vidím to na nějakou "výzvu 2-00- 1698". Tedy čerpání EU dotací.

Unknown řekl(a)...
30. září 2016 v 10:46  

Co bude po Brexitu, bude-li Brexit? Ví to někdo?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.