Prázdniny na České škole

pátek 1. července 2016 ·

Česká škola si jako každoročně spolu s většinou učitelů dopřeje v následujících dvou prázdninových měsících trochu odpočinku. O připravovaných změnách jsme vás informovali v květnovém článku Portál Česká škola čeká zásadní rozvoj a věříme, že se naše záměry podaří.

DĚKUJEME ZA VÁŠ TRVALÝ ČTENÁŘSKÝ ZÁJEM A PŘEJEME VÁM VŠEM KRÁSNÉ, KLIDNÉ A PŘEDEVŠÍM OSVĚŽUJÍCÍ PRÁZDNINY!

6 komentářů:

Unknown řekl(a)...
1. července 2016 v 16:02  

pěkné klidné prázdniny,osvěžující tělo i ducha, přeji všem,pro starší moravské kolegy,co nechtějí riskovat infarkt u mýtné brány v chorvatsku a nesnášejí letadlo ani helekání meluzína v orientu , a přesto chtějí k moři,nabízím osvědčené ,na balt mezizdroje (štětín,wolinský park,),nasednu v otrokovicích na cokoliv vídeň-waršava a přestoupím v katowicích na přemyšl-ětětín,trvá to deset hodin,přijedete buď v deset ráno nebo v deset večer

Janek Wagner řekl(a)...
1. července 2016 v 16:08  

Ano, to je skvělá volba. Na prázdniny v Sopotech, Gdansku, ale i dál na východ v Rize a Tallinu dodnes vzpomínám. A už se tam chystám, snad to letos či za rok vyjde.

Nicka Pytlik řekl(a)...
1. července 2016 v 20:02  

Pytliky už zase baví být učitelem. Jupííí!
Snad jim to vydrží alespoň dva měsíce.
Což pytlici přejí i všem učitelům.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
1. července 2016 v 22:32  

http://zpravy.idnes.cz/mexiko-ucitele-protest-barikady-doc-/zahranicni.aspx?c=A160701_131013_zahranicni_aba

Vladimír Stanzel řekl(a)...
2. července 2016 v 10:14  

Přeji všem zdejším diskutérům, jakož i čtenářům, kolegyním a kolegům tu nejlepší dovolenou, jakou si zaslouží.

Jirka řekl(a)...
2. července 2016 v 12:03  

Všem krásné prázdniny a Jankovi hodně sil, aby to tu nesvěsil.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.