Video: Záznam z kulatého stolu SKAV a EDUin na téma Co mohou změnit studentská hnutí na pedagogických faktultách?

pondělí 2. května 2016 ·

Debata se konala ve čtvrtek 21. dubna 2016, zúčastnili se jí Tomáš Bederka ze studentského spolku Agora, Pedf UK, Tomáš Čakloš, předseda spolku Otevřeno, Pedf MU, Antonín Jančařík, předseda Akademického senátu Pedf UK, Martin Kozel z Nadace Depositum Bonum a Jiří Němec, děkan Pedf MU. Moderoval Tomáš Feřtek.
Doprovodný článek na webu EDUin
Zvuková nahrávka v MP3
Video ke stažení v MP4

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
2. května 2016 11:09  

Spousta teoretiků planě plká o něčem o čem nemá pojem. Zajímavé, že na začátku se shodli, že PedF jsou OK a pak se vyrojila spousta obecných řečí o hloupostech. Konkretizujte problém a navrhněte řešení.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.