12. 5.: Diskuse (Ne)hodnocení dětí ve školách

pondělí 2. května 2016 ·

Čaj o sedmé v Domečku na Kampě (Salla Terrena), který pořádá Fórum Rodičů ve spolupráci s Komunitním centrem Kampa a Terapie na Tělo, bude opět komunitní setkání otevřené všem rodičům a dalším zájemcům s diskusí tentokrát na téma (Ne)hodnocení dětí ve školách.


Kde: Domeček na Kampě - Salla Terrena, U Sovových mlýnů 5, 11800 Praha

Termín: 12. květen v 19 hodin

Hostem diskuse budou:

  • Jindřich Kitzberger, ředitel školy Duhovka, Centrum školského managementu Pedagogické fakulty UK,
  • zástupce Středoškolské unie.

Otázky do diskuse:

  • Je důležitější vzdělávání, proces učení nebo známky, vysvědčení a certifikáty, které dostáváme?
  • Jak podpořit větší využívání slovního hodnocení místo známek? 
  • Jak změnit praxi převádění slovního hodnocení na známky z důvodu přijímacího řízení na střední školy?
  • Jak mohou rodiče prostřednictvím školské rady ovlivnit pravidla hodnocení ve škole?

Akce je zdarma, dobrovolný příspěvek na prostory je vítán.

www.forum-rodicu.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.